Mundesi punesimi ne suedi

Pershendetje ; jam i interesuar per shofer kamjoni — trajler disponoi te gjitha patentat me eksperjenc punejam 34 vjeq ju lutem po ka vende te lira me kontaktoni Kerkoj pune ne Gjermani.

Ushtroj te sgitha zanatet e ndertimit me eksperienc pune 25 vjet ne Greqi.

mundesi punesimi ne suedi

Un quhem Erjon Zykaj jam na fier kam mbaruar nje shkoll teknologji I formacjoni……? Jam I interesuar per pun ne gjermani ne profesionin bojaxhi. Jam eri kam nje profesjon bojaxhi mobiljesh prej 14 vite,jam intersuar per nje pune ne Gjermani.

Mundësi punësimi në Ambasadë

Ker koj pun ne gjermani jam murator dhe guzhinjer greke dhe pjata las jam me letra azili ne greqi. Pershendetje: Jam 30 vjec Jam i interesuar per pun n Gjermani si elekricist per ndertim.

Kam eksperience 10 vjecare n profesion. Nqse mundeni me njoftoni! Jam e interesuar per punen si kujdestare per te moshuar. Kam mbaruar shkollen e larte per shkenca sociale. Kam njohuri te mjaftueshme ne gjuhen angleze dhe ne gjuhen italiane.

mundesi punesimi ne suedi

Jam 28 vjec dhe kam punuar edhe me pare ne lidhje me kete pune. Pres pergjigje. Kerkoj pun ne germani ne fushen e ndertimit,jam teknik me 15 vite Pune ne Gr.

MUNDESI_PUNESIMI_NE HOLLAND

Jam Rinor ademi jam 21 vjeqar kam punuar 4vjet armirus-i ndertimit Jam i qertifikum flas dhe shkruj gjermanisht numri dhe kerkoj pun. Pershendetje kerkoj pun per mekanik kam mbaru shkollen dhe jam diplomuar gjithashtu kam dhe certifikat pune. Prsh jam shezai alikaj jam Prsh jam jozefi 20 vjeq jam i interesuar per pun elektrecist kam 3 vite pune dhe nje certefikat elekrike.

Prshndetie Jam 18 vjec jam i interesuat per kujdestar per te moshuarit kam maruar shkolln e mesme kam qen ne itali dhe jam kujdesur per dy pleq. Jam 25 vjec kam mbaruar shkollen e mesme profesionale per mekanik kam saldator dhe kam punuar ne itali si lulishtar flas mjaftueshem gjuhen italiane nr kontakti Prsh jam i interesuar per punsim ne gjermani jam profesjonist per bojaxhi lansu electronics per stukime drejtim llamarine cmontim dhe montim te pjesve te makinave me eksperienc 18 vjet pune Pershendetje jam I interesuar per punesim ne gjermani!Kerkoj pune ne malmo suedi ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi si shkruhet nje ftese per ditelindje kerkoj dado per femije tirane oferta suksesi ofroj pune ne prishtine vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia oferta punesimi ne berat kerkoj pune ne tirane si kuzhinier kujdestare per te moshuar ofroj pune si pastruese ne prishtine.

Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online.

Opsione Publiko Njoftim 3 lexues 0 njoftime ne pritje. Kam eksperienc 1 vjecare.

Si të aplikoni për punë në Suedi dhe profesionet që kërkohen...

Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp Jam me origjine nga pogradeci. Lokali te jet afer qendres si te sigurimet rajonale, Vizion Plus ose rruga Kavajes, ose te ish treni. Jam e interesuar per pune me lidhje me thonjt. Profesioni: Shitese. Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar Recepsion, Dado Interesohem per pune, jo afatgjate, njeheresh 3 mujore mund te jete dhe nje kerkese mungese personelipasi jam ne pritje te vizes per ne Gjermani ndoshta mund te qendroj me pak se 3 muaj, ndoshta edhe me shu Njoftime pune ne Tirane dhe gjithe Shqiperine-kerkoj pune ne malmo suedi Kerkoj pune ne malmo suedi ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi si shkruhet nje ftese per ditelindje kerkoj dado per femije tirane oferta suksesi ofroj pune ne prishtine vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia oferta punesimi ne berat kerkoj pune ne tirane si kuzhinier kujdestare per te moshuar ofroj pune si pastruese ne prishtine.

A keni ndonje gje per te shitur? Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni! Publiko Njoftim.Suedi ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi si shkruhet nje ftese per ditelindje kerkoj dado per femije tirane oferta suksesi ofroj pune ne prishtine vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia oferta punesimi ne berat kerkoj pune ne tirane si kuzhinier kujdestare per te moshuar ofroj pune si pastruese ne prishtine.

Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online. Opsione Publiko Njoftim 3 lexues 0 njoftime ne pritje.

Kam eksperienc 1 vjecare. Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp Jam me origjine nga pogradeci. Lokali te jet afer qendres si te sigurimet rajonale, Vizion Plus ose rruga Kavajes, ose te ish treni. Jam e interesuar per pune me lidhje me thonjt.

mundesi punesimi ne suedi

Profesioni: Shitese. Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar Recepsion, Dado Interesohem per pune, jo afatgjate, njeheresh 3 mujore mund te jete dhe nje kerkese mungese personelipasi jam ne pritje te vizes per ne Gjermani ndoshta mund te qendroj me pak se 3 muaj, ndoshta edhe me shu Njoftime pune ne Tirane dhe gjithe Shqiperine-suedi Suedi ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi si shkruhet nje ftese per ditelindje kerkoj dado per femije tirane oferta suksesi ofroj pune ne prishtine vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia oferta punesimi ne berat kerkoj pune ne tirane si kuzhinier kujdestare per te moshuar ofroj pune si pastruese ne prishtine.

A keni ndonje gje per te shitur? Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni! Publiko Njoftim.Kerkoj shofer ne suedi ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi kerkoj pune pastruese shtepie kerkoj dado per femije tirane si shkruhet nje ftese per ditelindje oferta suksesi ofroj pune ne prishtine kerkohet shofer klasi b vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia oferta punesimi ne berat kerkoj pune ne tirane si kuzhinier.

Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online.

Opsione Publiko Njoftim 9 lexues 0 njoftime ne pritje. Kam mbaruar studimet per fizioterapi dhe jam licensuar.

Kam 3 vite eksperience si ne fizioterapi edhe ne masazhe Pranoj Cdo Lloj Pune. Sapo jam kthyer nga Italia ku kam punuar per 15 vjet ne sentire te ndryshem si infermiere por edhe ne mensat e shkollave.

Kam eksperienc 1 vjecare. Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp Shitese Durres albaniaDurres Pagesa: 30, Leke Sapo kam mbaruar shkollen e mesme ne bulqize Kam ekpserience pune per rreth 3 a 4 muaj Dhe serish dua qe ta filloj kete pun Shpresoj te me dale brenda javes sepse me nevojitet shum shum faleminderit Recepsion, Dado Interesohem per pune, jo afatgjate, njeheresh 3 mujore mund te jete dhe nje kerkese mungese personelipasi jam ne pritje te vizes per ne Gjermani ndoshta mund te qendroj me pak se 3 muaj, ndoshta edhe me shu Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar Profesioni: Shitese.

Kam eksperience 7 vjecare ne kete profesion!! Brenda dhe jashte vendit!! Me kontaktoni ne nr e meposhtem ose me shkruani ne Gmail-in tim: xhuljosuci gmail. Njoftime pune ne Tirane dhe gjithe Shqiperine-kerkoj shofer ne suedi Kerkoj shofer ne suedi ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi kerkoj pune pastruese shtepie kerkoj dado per femije tirane si shkruhet nje ftese per ditelindje oferta suksesi ofroj pune ne prishtine kerkohet shofer klasi b vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia oferta punesimi ne berat kerkoj pune ne tirane si kuzhinier.

A keni ndonje gje per te shitur? Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni! Publiko Njoftim.Kerkoj shofer ne suedi ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi si shkruhet nje ftese per ditelindje kerkoj dado per femije tirane oferta suksesi ofroj pune ne prishtine vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia oferta punesimi ne berat kerkoj pune ne tirane si kuzhinier kujdestare per te moshuar ofroj pune si pastruese ne prishtine.

Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim.

Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online. Opsione Publiko Njoftim 3 lexues 0 njoftime ne pritje. Kam eksperienc 1 vjecare. Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp Jam me origjine nga pogradeci.

Lokali te jet afer qendres si te sigurimet rajonale, Vizion Plus ose rruga Kavajes, ose te ish treni. Jam e interesuar per pune me lidhje me thonjt. Profesioni: Shitese. Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar Recepsion, Dado Interesohem per pune, jo afatgjate, njeheresh 3 mujore mund te jete dhe nje kerkese mungese personelipasi jam ne pritje te vizes per ne Gjermani ndoshta mund te qendroj me pak se 3 muaj, ndoshta edhe me shu Njoftime pune ne Tirane dhe gjithe Shqiperine-kerkoj shofer ne suedi Kerkoj shofer ne suedi ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi si shkruhet nje ftese per ditelindje kerkoj dado per femije tirane oferta suksesi ofroj pune ne prishtine vende te lira pune ne mitrovic kerkoj operatore per call center nga shtepia oferta punesimi ne berat kerkoj pune ne tirane si kuzhinier kujdestare per te moshuar ofroj pune si pastruese ne prishtine.

A keni ndonje gje per te shitur? Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni! Publiko Njoftim.Pershendetje ; jam i interesuar per shofer kamjoni — trajler disponoi te gjitha patentat me eksperjenc punejam 34 vjeq ju lutem po ka vende te lira me kontaktoni Kerkoj pune ne Gjermani. Ushtroj te sgitha zanatet e ndertimit me eksperienc pune 25 vjet ne Greqi.

Un quhem Erjon Zykaj jam na fier kam mbaruar nje shkoll teknologji I formacjoni……? Jam I interesuar per pun ne gjermani ne profesionin bojaxhi.

Si ta gjeni një punë në Suedi dhe Norvegji

Jam eri kam nje profesjon bojaxhi mobiljesh prej 14 vite,jam intersuar per nje pune ne Gjermani. Ker koj pun ne gjermani jam murator dhe guzhinjer greke dhe pjata las jam me letra azili ne greqi. Pershendetje: Jam 30 vjec Jam i interesuar per pun n Gjermani si elekricist per ndertim. Kam eksperience 10 vjecare n profesion. Nqse mundeni me njoftoni! Jam e interesuar per punen si kujdestare per te moshuar.

Kam mbaruar shkollen e larte per shkenca sociale. Kam njohuri te mjaftueshme ne gjuhen angleze dhe ne gjuhen italiane. Jam 28 vjec dhe kam punuar edhe me pare ne lidhje me kete pune.

Pres pergjigje. Kerkoj pun ne germani ne fushen e ndertimit,jam teknik me 15 vite Pune ne Gr. Jam Rinor ademi jam 21 vjeqar kam punuar 4vjet armirus-i ndertimit Jam i qertifikum flas dhe shkruj gjermanisht numri dhe kerkoj pun. Pershendetje kerkoj pun per mekanik kam mbaru shkollen dhe jam diplomuar gjithashtu kam dhe certifikat pune. Prsh jam shezai alikaj jam Prsh jam jozefi 20 vjeq jam i interesuar per pun elektrecist kam 3 vite pune dhe nje certefikat elekrike.

Prshndetie Jam 18 vjec jam i interesuat per kujdestar per te moshuarit kam maruar shkolln e mesme kam qen ne itali dhe jam kujdesur per dy pleq. Jam 25 vjec kam mbaruar shkollen e mesme profesionale per mekanik kam saldator dhe kam punuar ne itali si lulishtar flas mjaftueshem gjuhen italiane nr kontakti Prsh jam i interesuar per punsim ne gjermani jam profesjonist per bojaxhi makinash per stukime drejtim llamarine cmontim dhe montim te pjesve te makinave me eksperienc 18 vjet pune Pershendetje jam I interesuar per punesim ne gjermani!

mundesi punesimi ne suedi

Profesjoni im eshte punime dekorative jam mjeshter per kete pun …. Jom 18 vjeq kam perfunduar shkollen e mesme te mjeksis drejtimi infermier i pergjithshem deshiroj te punoj si teknik ne kirurgji.

Jam interesuar per kujdesjen e te moshuarve. Kam mbaruat fakultetin per dy pleq jam kujdesur 3 vite? Jam Albert Sadiku kerkoj vend pune si marangoz kam 22 vite pune mjeshter nr tel Quhem kastriot doda kam mbaruar shkollen te mesme profesionale ne shkollen profesionaleshen jozefi punetor 4 vjeqare ne rreshen kam nje eksperienc te gjat ne pun si elektercist. Jam i interesuar per pun ne gjermani profesioni dyer dritare pvc plastik ju lutem po ju duhet ndonje kontaktoni ne numer telefoni Profesioni im i perditshem eshte shofer dhe kepucetar.

Jam duke aplikuar per nje pune dhe per nje te ardhme me te mire per femijet e mi, si cdo prind tjeter.

MUNDESI_PUNESIMI_NE HOLLAND

UW etj a ka ndonje pun per mu. Jam i interesuar per pune ne Gjermani ose ne Duseldorf te Gjermanise per laborant dentar ose per mirembajtjen e infrastruktures ne hekurudha. Kam rezident kart 5 vjecare Greke dhe Angleze. Jam i interesuar per pune ne mirembajtjen e infrastuktures ne hekurudhat ose laborant dentar. Jam e interesuar per pune si stomatologe ne Gjermani ose ne Duseldorf te Germanise.

Kam pashaporte Greke gjithashtu dhe karten e perhershme Angleze. Vetem problemi eshte tek gjuha Gjermane qe nuk e zoteroj.Procedura e aplikimit per vize pune mund te fillohet edhe ketu ne Suedi vetem ne rastin kur arsyeja e vetme e ardhjes tuaj ne Suedi eshte per te takuar nje punedhenes te mundshem dhe per te bere nje interviste pune me te. Eshte e domosdoshme qe ky njoftim te nxirret ne internet dhe ti te thuash qe njoftimin per pune e gjete ne faqen e internetit dhe jo nepermjet nje te njojturi apo te afermi tend, se nuk lejohet.

Gjate kohes qe je duke pritur per vize ne asnje menyre nuk mund te deklarosh apo te dukesh qe je duke punuar ne Suedi: eshte e jashteligjshme dhe merr direkt negativ. Nderkohe ke te drejte te ndodhesh ne Suedi, por pa shkelur ne asnje menyre afatin ditesh te qendrimit ne zonen Shengen ku perfshihen edhe qendrimet ne shtetet e tjera anetare te Shengenit pra 90 dite ne total Edhe une kam degjuar qe disa avokate kane mundesine dhe njohjet per te pershpejtuar disi proceduren pra qe te mos presesh shume gjate ne kohe, por mendoj se edhe ne rastin e marrjes se nje avokati te denje, pagesa eshte mire te behet kur te meret pergjigje pozitive ne kohe relativisht te shkurter.

Agjencia Tatimore Suedeze Skatteverket www. Your email address will not be published. Notify me of follow-up comments by email. Notify me of new posts by email. Search for:. Category Lajme. Leave a Reply Cancel reply Your email address will not be published.